Bobrava Dobermanns - FCI dobermann kennel (CZ)

Bobrava Dobermanns - FCI dobermann kennel (CZ)

ČeštinaEnglish

Bobrava - Odchovy

Kde cvičíme

Moravskoslezský dobrman klub

Federation Cynologique Internationale

International Dobermann Club

Dobermann Verein

Českomoravská kynologická unie

Český kynologický svaz

 
 
MS dobrmanů 2010 IPO 3 PDF Tisk Email
Napsal uživatel rt   
Pondělí, 07 Červen 2010 12:10

 

Mistrovství světa ve výkonu dobrmanů IPO 3

4.6.-6.6.2010 Vrbové, Slovensko

rozhodčí:

stopa (A) - Inge Eberstaller (AUT)

poslušnost (B) - Tamás Dohoczki (HUN)

obrana (C) - Rainer Friedrich (GER)

figuranti: Peter Mičúch, Martin Tóth (SVK)

 

Konečné výsledky:

 

kat.č. start.č. psovod pes země A B C CELKEM POŘADÍ
1. 18 Patrick Horemans Dax v.h. Donauhof BEL 3 78 89 170 N
2. 23 Dirk Michiels Dhilaya v.h. Donauhof BEL 94 70 88 252 24.
3. 10 Freddy Sermant Edzar v. Schloss Lupus BEL 7 80 94 181 N
4. 9 Frans Hereman Fovke Boy v. Ferrenberg BEL 76 82 87 245 26.
5. 20 Georges Berghmans Norris Black Gong BEL 82 89 94 260 14.
6. 11 Luděk Šilhavý Alexa Sheridano le Fano CZ1 72 88 96 256 16.
7. 2 Marie Klvaňová A´Sara Nigre from 14th Meridian CZ1 83 77 95 255 18.
8. 17 Luďka Kadeřábková Era Black Sagitta CZ1 95 78 83 256 17.
9. 40 Gabriela Macounová Isména Halit Paša CZ1 13 89 89 191 N
10. 5 Daniela Cahová Urian Miratio CZ1 81 86 88 255 19.
11. 45 Jaroslava Mikulecká Dafné Gumby CZ2 74 70 93 237 29.
12. 31 František Dočekal Efrita Brynal Gold CZ2 91 89 90 270 10.
13. 6 Jozef Okáník Erman Jumper CZ2 6 77 83 166 N
14. 29 František Matějek Ira Black Gong CZ2 76 88 90 254 21.
15. 34 Jana Palátová Aphrodite Nightwish CZ2 76 84 92 252 23.
16. 15 Aivo Oblikas Onaoma De-Light EST 9 80 0 89 N
17. 38 Mika Myyry Ernst v.d. Burgstätte FIN 97 94 87 278 5.
18. 27 Jukka Kytösaar Nightwish Mystic Anubis FIN 62 78 89 229 N
19. 25 E. Hermans Aycka v. Burghof NED 84 80 77 241 27.
20. 13 C. van Alphen Briska´s Zosca NED 94 65 87 246 N
21. 37 Andreas Dörr Comet v. Burghof GER 93 95 92 280 3.
22. 41 Franziska Kaimbach Orthos v. Aurachgrund GER 99 86 87 272 8.
23. 28 Roman Schneider Oscar v. Aurachgrund GER 70 93 90 253 22.
24. 4 Heinz-Dieter Böhnke Quira v. Edertal GER 93 89 93 275 6.
25. 35 Jörg Fritsche Ringo v. Burgwald GER 94 95 94 283 2.
26. 22 Larsen Morten R. Briska´s Alex NOR 22 92 94 208 N
27. 19 Brynhild Norvik Mezzrow´s Fabio NOR 87 88 91 266 12.
28. 44 Helmut Trojowski Bagira de la Casa Alina AUT 81 85 89 255 20.
29. 1 Martin Kruiss Beast v. Elbenwald AUT 64 82 92 238 N
30. 33 Monika Baumgartner Erinya v.d. Lüssenwiese AUT 3 93 88 184 N
31. - Annika Flor Graf Morpheus of Mon-Ja-Mes AUT - - - - -
32. 36. Darina Miklášová Charisma Nuova Dolce Vita SVK 19 90 74 183 N
33. 39 Hanspeter Sandmeier Arak-Amaruk du Feu d´Aramon SUI 90 75 97 262 13.
34. 12 Franziska Ritter Ays-Aquirre du Feu d´Aramon SUI 96 90 93 279 4.
35. 16 Camilla Dahlgren Come As You Are In Charge SWE 79 93 98 270 9.
36. 7 Torbjörn Eriksson Dobfancier´s Regiuz SWE 96 91 86 273 7.
37. 14 Laine Löfman Dobfancier´s Ruzka SWE 96 85 88 269 11.
38. 8 Pär Lidbom Dobfancier´s Uzka SWE 95 86 76 257 15.
39. 26 Camilla Rönnqvist Mezzrow´s Pushkin SWE 43 62 87 192 N
40. 24 Alessandro Di Stefano Ckiasi delle Nuvole Nere ITA 81 81 87 249 25.
41. 3 Salvatore Loverre Fiona di Tamalu ITA 77 79 84 240 28.
42. 42 Ricardo Colaianni Naturalbornkiller della Via del Samurai ITA 71 77 79 227 30.
43. - Sandra Forini Otamac ITA - - - - -
44. 30 Giuseppe Soprani Ottomac ITA 98 96 96 290 1.
45. 21 Albert Telser Quint v. Edertal ITA 64 93 95 252 N
46. 43 Angela Migliorino Vladislav ITA 50 69 91 210 N
47. 32 Matthew Arpano Ha´ras Brenna USA 39 91 84 214 N

 

Družstva:

1. Německo

2. Švédsko

3. Itálie

 

Nejlepší stopa: Franziska Kaimbach - Orthos vom Aurachgrund (GER) 99b.

Nejlepší poslušnost: Giuseppe Soprani - Ottomac (ITA) 96b.

Nejlepší obrana: Camilla Dahlgren - Come As You Are In Charge (SWE) 98b.

 

-rt-

 

Aktualizováno Sobota, 31 Červenec 2010 10:32