Bobrava Dobermanns - FCI dobermann kennel (CZ)

Bobrava Dobermanns - FCI dobermann kennel (CZ)

ČeštinaEnglish

Bobrava - Odchovy

Kde cvičíme

Moravskoslezský dobrman klub

Federation Cynologique Internationale

International Dobermann Club

Dobermann Verein

Českomoravská kynologická unie

Český kynologický svaz

 
 
MS WUSV 2011 Kyjev (UKR) PDF Tisk Email
Napsal uživatel rt   
Pátek, 07 Říjen 2011 08:01

 

MS WUSV 2011 Kyjev (Ukrajina), 6.-9.10.2011

 

Konečné výsledky:

1 102 FIN-04 Teemu Parviainen Maise's Bonifatius 98 95 98 291
2 124 FIN-01 Hannu Liljegnen Ratsumestarin Gonrad 99 94 96 289
3 89 B-04 Julien Clement Dusty van Tiekerhook 97 94 95 286
4 109 D-04 Walter Lenk Hasko von Waldwinkel 99 89 97 285
5 103 CH-02 Marc Gander Dasty von Schloss Birkenstein 98 96 91 285
6 118 I-02 Francesco Balestrieri Gordon vom Wolgsblick 97 93 92 282
7 90 D-02 Tobias Oleynik Kuba von Fluchtweg 97 98 87 282
8 28 SK-02 Jozef Lengvarsky Geischa Egidius 93 93 95 281
9 111 FIN-02 Susanne Tunturi Bacteroides Sera 94 90 96 280
10 16 CH-01 Heinz Leuzinger Onja von Fliesenstein 90 93 96 279
11 63 FIN-05 Raimo Laakko Jule von Kap Karthago 94 92 92 278
12 14 SK-03 Adriana Nagyova Zero Betkin Devor 98 90 90 278
13 99 SK-01 Jaroslav Chylka Picco Va-Pe 97 85 95 277
14 113 GR-01 Vasilis Balakas-Vasiliou Kajou vom Haus Endrikat 92 95 90 277
15 110 NL-05 Wim v Dijk Zamp vom Weinbergblick 88 93 95 276
16 51 CH-04 Pascal Dorthe Must Du Boidamont 94 89 93 276
17 126 D-05 Saischa Angelmaier Caro vom Brigar 97 86 93 276
18 85 RUS-02 Lysenkov Jury Oliver Val-bella-dog 93 93 89 275
19 92 F-01 Sebastien Hacqard Mauca von der Mohnwiese 96 81 96 273
20 46 UA-03 Pavlenlo Karina Eblub v.d. Spoorlanden 97 84 92 273
21 64 BR-01 Priscila Ognbene Guimaraes Zor de Parayas 93 90 90 273
22 114 ROK-01 Taew on Lee Iwan of Bosung Wolf 81 95 96 272
23 1 CZ-03 Hana Sustrova Chili Z Noveho Draka 85 92 95 272
24 24 USA-02 Daniel Cox Chuck v Dorneburger Bach 97 87 88 272
25 120 KZ-02 Bolotov Stepan Fado iz Legendarnogo Forvarda 93 88 90 271
26 48 A-01 Eugen Finzgar Yupp von Körbeltal 96 86 89 271
27 79 NL-02 Edwin Veenstra Joury van Hildernisse 88 86 96 270
28 19 B-03 Benny van der Elst Fado van Gillianes 90 90 90 270
29 130 RUS-04 Krokha Natalia Ratio Regum Odin 98 82 90 270
30 87 H-01 Molnar Zsolt Cenzo Kamptrieb 98 83 89 270

 

Výsledky dalších našich reprezentantů:

41. Lenka Chmurová    Cherry Equidius     (85, 85, 92)   262

74. Zbigniew Gorecki   Yucci Vikar           (10, 96, 89)   195

78. Vilém Balej            Jago Jipo-Me        (18, 81, 91)   190

92. Lucie Čalová          Cyko Aykmar         (1, 84, 92)    177

 

Kompletní konečná výsledková listina:

http://www.wusv-2011.com/en/results

Oficiální stránky MS WUSV:

http://www.wusv-2011.com/

Aktualizováno Neděle, 09 Říjen 2011 20:08